KOSTARIKA30-scaled.jpg

KOSTARIKA 2023

Pojďme se spolu vrátit ke kořenům života, nabrat životní energii v pralese

SMYSLUPLNÁ DOVOLENÁ

Kostarica 2023

12 dní Hatha Yoga a Kundaliny yogy, meditace a relaxu v Kostarickém pralese

Žádný telefon, žádná WiFi.

Odpočinek od ''on-line'' světa a skvělý pocit nejen pro tělo a mysl, ale i dobrý skutek pro naší planetu.

Umístění: 

Termín: Leden. 16 až 28 / 2023/ 

Kapacita je  min 10, max 12 osob


Cena: již od  24 000Kč.

Tento projekt vytváříme ve spolupráci a na podporu nadace Justice for nature sekce Green Life Kostarika.

VAŠI LEKTOŘI

Petr Beránek:

Jsem učitel kundalini jógy a meditace, jsem stavební a strojní inženýr, podnikatel. Během posledních 12let seberozvoje jsem si uvědomil, že expanze vědomí, zkoumání a objevování nových cest je mi vlastní. V létě roku 2017 na festivalu Kundalini jógy ve Francii jsem zažil dosud nejsilnější moment expanze vědomí v přítomnosti dalších 2000 praktikujicích. Moment rozšíření sebe sama. Festival mi umožnil se rozšířit do všech částí mého bytí, tělo – duše – mysl. Tuto zkušenost jsem plně zaintegroval až s odstupem tří let. S tímto odstupem jsem si uvědomil, že expanze vědomí, zkoumání a objevování je mi vlastní. Stejně jako pevnost, stabilita, ukotvení v nohou, základ v silném a pružném těle. Mezi těmito dvěma kvalitami vědomě tvořím svojí životní cestu. S použitím jógových a meditačních technik z kundalini jógy jsem průvodcem na cestě osobnostního rozvoje.

petr last-103.jpg
petr last-155(1).jpg

VAŠI LEKTOŘI

Marek Kawecki

Namasté

Jsem učitel Klasické Hatha jógy, jejíž nedílnou součástí jsou meditace a dechové techniky. Pracuji jako manager v jedné pražské firmě zabývající se postprodukcí reklamy. Před krátkým časem jsem se vrátil z Berlína, kde jsem působil mnoho let jako učitel jógy, fitness trenér a Rehabilitační trenér. Józe se aktivně věnuji přes 12 let. Ale mám pocit, že jógu provozuji už nejméně 10 inkarnací - jen jsem navázal tam, kde jsem v posledním životě skončil. Jóga pro mě byla vždy něco absolutně přirozeného. Jako bych jí praktikoval vždy. Snažím se vrátit do popředí prastarou klasickou jógu očištěnou od všech moderních nánosů. K technikám nepřidávám nic svého, jen co nejpřesněji opakuji to, co jsem se naučil od svých učitelů. Jedině tak mohu mým žákům zaručit, že se stanou součástí řetězu táhnoucího se stovky let do minulosti. Na mých hodinách se tedy nestanete svědky něčeho nového, něčeho, co tady ještě nebylo. Právě naopak - naučíte se techniky, které pomáhají lidem dosáhnout štěstí už po tisíce let. Těším se na vás.

FB_IMG_1653056834072.jpg
Meditace.jpg

VAŠI LEKTOŘI

Evička Jelena

Miluji Život.. miluji hudbu, tanec a zpěv. Přináším Vědomí čiré existence Já jsem. Vědomí Božské podstaty, krásy vznešenosti a dokonalosti lidské bytosti. Hluboce prožívám a sdílím vnitřní ticho klid a mír a to v lehkosti a radosti .Jsem průvodkyně ceremonii. Učitelka zpěvu, tance, ticha. Přináším Vědomí kreativního a především radostného způsobu života a to s láskou a pokorou.

DSC01556.JPG
293194914_3216917215229940_1041587001223983090_n.jpg

PROČ TO DĚLÁME?

V dnešním světě plném hluku a každodenních starostí je těžké nezapomínat na to, že je člověk nedílnou součástí přírody. Mnohočetné výzkumy léčivých sil přírody prokázaly řadu výhod pro naše fyzické, duševní a sociální zdraví. 

Příroda poskytuje snadný a účinný způsob, jak se

vyhnout stresu, úzkosti, syndromu vyhoření,

depresím a také snížit jejich nepříznivé účinky.

Spojení s přírodou posiluje imunitu našeho těla,

hladinu energie a léčebnou schopnost. Dokáže

zlepšit naši náladu, spánek, paměť i

soustředění. Má také uklidňující vliv na

naše vztahy a emocionální pohodu. Příroda nás stvořila a proto ví jak nás opravit.

Prastarý deštný prales vás naučí, jak využít léčivé síly přírody.  Jen čistě pobyt v něm často stačí na zklidnění srdce i duše. 

Jóga na takto silném místě vytvoří vlnu pozitivních změn, zahojí vaše emocionální zranění a poskytne vám klid. Vy se tak stanete více kompletními.

KOSTARIKA30-scaled.jpg
GREEN_LIFE_COSTARICA5-scaled.jpg

CO VÁS ČEKÁ?

Navrhli jsme pro vás 12 ti denní cvičení jógy, abyste mohli v lůně prastarého pralesa strávit krásný čas se skvělými lidmi. Každý den se stává dobrodružstvím. Důležitou součástí vaší návštěvy tohoto mystického místa je a bude ranní meditace. Pak spolu posnídáme. Dopoledne se scházíme na Yogu. Pak na vás čeká skvělý oběd, poté odpolední program a večer si zpříjemníme  meditací a společným sdílením. 

Naučíte se dechové techniky, magické mantry a 32 Ásán z klasické jógy.

GREEN_LIFE_COSTARICA9-scaled.jpg
REZERVACE_KOSTARIKA_PRALESDETEM24-scaled.jpg

INFORMACE O POBYTU NA KOSTARICE

Ubytování je zajištěno v hlavní budově, která poskytuje 4 pokoje vždy pro 4 navštěvníky. Postele jsou patrové, vybavené matracemi a povlečením. Spacák (přikrývku) a polštář si každý zajišťuje sám. Záchody jsou evropského stylu se splachováním, sprcha je samozřejmostí, jen očekávejte studenou vodu. Čas na otužování :).

REZERVACE_KOSTARIKA_PRALESDETEM25-scaled.jpg
JUSTICEFORNATURE_202186-scaled.jpg

POJIŠTĚNÍ

Pojištění si každý účastník zařizuje sám a je povinností ho mít. Před odletem si zjistěte povinnosti pro vstup na Kostariku, které se mohou průběžně měnit vzhledem ke covidovým opatřením. Více o povinnostech zde. 

JUSTICEFORNATURE_202186-scaled.jpg

TOALETY

Prosím přemýšlej o životním prostředí. Nepoužíváme toaletní papír. Používáme pouze vodu, stejně jako místní lidé.

OSOBNÍ HYGIENA

Používej pouze sprchové gely, šampony na vlasy a zubní pasty, které jsou biologicky odbouratelné a neobsahují mikroplasty.

000 (54).JPG.jpg

STRAVOVÁNÍ A VAŘENÍ

V rezervaci  se stravujeme vegansky. Snídaně, oběd a večeře jsou zahrnuty v ceně.
Kvalita stravování je pro nás velmi důležitá. Je pro nás rituál připravovat jídlo společně a jíst společně. Pomoc při přípravě je dobrovolná -nemusíte se účastnit pokud budete chtít odpočívat. 

Image by Jo Sonn

V CENĚ  960 EURO

je zahrnuto:
- Ubytování na deset dní.
- Kurzy Yogy a meditace 2x až 3x denně.
- Tři jídla denně.
- Doprava po Kostarice
- V  ceně není letenka.

Pro rezervaci  použijte  registrační formulář počkejte než vám příjde potvrzovací e-mail a teprve pak  peníze  pošlete na účet  123-2497370267/0100

do poznámky napiš svoje celé jméno + jméno této akce (Kostarika).

ZDE naleznete ještě více informací jako třeba Vízum, Očkování, peníze a ostatní 
 

Registrujte se 

Registrace je nezávazná

Děkujeme za odeslání! Brzy dáme vědět.

Vaši průvodci 

Na Kostarice  v lednu 2023 se o vás budeme starat my.

Marek Kawecki, Petr Beránek.

Pokud máte dotazy na styl jógy nebo ohledně pobytu. Klidně nás kontaktujte už dnes.

Tel: 606 415 417

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom