logo2

MUŽSKÉ KRUHY ONLINE

LVÍ SRDCE ONLINE

Registrujte se 

Rezervace je nezávazná.

Kontaktovat nás můžete i na přímo na e-mailu: 

mojelvisrdce@gmail.com

Nebo telefonu : 606 415 417

Děkujeme za odeslání vaší registrace

ONLINE v LUNĚ 
 Pravidelný mužský kruh projektu LVÍ SRDCE

--- Zažíváš intenzivní životní momenty, které chceš sdílet s ostatními muži?

--- Máš chuť pravidelně trávit čas v mužském kolektivu?

--- Zajímá tě, co se na československé mužské scéně děje?


Rozhodli jsme se pravidelně každý měsíc v čas úplňku držet online prostor pro muže se záměrem setkávání, sdílení aktuálních životních radostí a strastí a posilovat komunitu projektu Lví Srdce. K naší facebookové komunitě se můžeš přidat ZDE.
 

libor_bija.jpeg

Na online setkání budeme zveme zajímavé hosty, kteří se věnují práci s muži a dáváme jim prostor představit jejich projekty v České Republice a na Slovensku.

Naším dalším hostem bude Libor Bija, bývalý voják, specialista na přežití v divočině a muž, kterého jsme potkali na Slovensku jako jednoho z lídrů akce 100 mužů z dílny projektu AMAEN.

Co o sobě Libor říká?

Pořádám výlety do přírody, kde si povídáme s klienty. Ukazuji jim, jak si přírodu naklonit na naší stranu a moc mě to baví. Lidé tomu říkají Kurzy přežití, koučing, nebo mentoring. Hodně z toho jsem se naučil ve školním věku a zdokonalil si to v armádě. Sloužil jsem 23 let, většinu toho času jako instruktor u paragánů v Prostějově. Pochopil jsem, že to co vnímám za všemi těmi hlasy z venčí, jsem JÁ. Když o sobě vím je to Boží.