Osobní trénink 

Kdo jsem ?

Dobrý den, jmenuji se Marek, jsem instruktor rehabilitačního pohybu, fitness trenér, crossfit kouč, ale především učitel jógy. Mé motto je: Ať jdu do čehokoliv, stále s dobrou náladou. Dělám toho hodně a díky tomu je paleta nástrojů, které používám ve svých hodinách, pestrá. Skladba mých tréninku je vždy šitá na míru, nikdy nedělám stejný trénink s dvěmi odlišnými lidmi. Mezi mé spokojené klienty se řadí jak umělci z Tel Aviv, producenti, herci a modelky z Berlína, právníci z Londýna, tak i klienti z řad vojáků a hasičů. Znovu se postavit na nohy po operaci kyčle, uběhnout maraton, či dosáhnout vysněné „sexy“ postavy? Cíle jsou různé, ale mým klientům se je daří dosáhnout, jelikož mé služby a povinnosti k mým klientům nekončí hned po tréninku a opuštění fitness centra. Pomáhám lidem dosáhnout jejich cílů, ať už jsou to cíle jakékoliv .Jsem pro své klienty k dispozici 24 hodin denně a připraven vždy s čímkoliv poradit, v rámci naší spolupráce. Mé služby jsou vyhledávané právě proto, že jsou nadstandardní - hledáte-li pomoc, jsem připraven Vám ji poskytnout. Jsem zakladatelem projektu YOGABLUELIFE, tudíž z každé služby, kterou se u mne rozhodnete využít, poputuje část peněz na projekt „Justice For Nature“. A tím se stáváte důležitou součástí koloběhu dobré energie. Děkuji, že s námi cvičíte a praktikujete yogu. Přeji mnoho zábavy!

CENA

Balíček obsahuje vždy 10 lekcí. Lekce mají platnost 3 měsíce od data prvního tréninku. Balíček může využívat i více lidí najednou.

TEST

Chcete začít trénovat,
ale zatím netušíte 
jestli to bude něco 
pro vás?
Pak zvolte tuto
poznávací variantu.


550 CZK / lekce

DSXT6721-2.jpg

STANDART

Tento balíček
Je určen sportovcům, 
kteří znají svůj cíl a chtějí skvělý tréninkový
plán.

700 CZK / lekce

95830678_238703554010359_1009189775506145280_n.jpg

EXCLUSIVE

Tento balíček je určen
náročným klientům
a profi sportovcům.
Obsahuje tréninkový
plán, jídelníček a 
podporu na tel.

1500 CZK / lekce

V případě zájmu volejte: 606 415 417

Obchodní podmínky
Po uplynutí  tříměsíční lhůty, platnost balíčku automaticky zaniká, nezávisle na počtu odcvičených lekcí.
Balíček je nutné uhradit v plné výši, nejpozději do data prvního tréninku.
Zároveň jste povinni nahlásit svůj skutečný zdravotní stav a podepsat čestné prohlášení o zdravotní způsobilosti. V připadě těžších zdravotních komplikací bude zapotřebí kooperace s vaším ošetřujícím lékařem.
Nebudu vás nikdy vystavovat žádnému nebezpečí. Přesto berte prosím na vědomí, že přebírám zodpovědnost pouze za výsledky vašeho tréninku, nezbavuji vás svéprávnosti. Tréninky proto probíhají na vlastní nebezpečí.