Spirální stabilizace páteř

Individuální nebo skupinové cvičení

s lektorkou Francesca Astorino

 

Krásný den, jmenuji se Francesca Astorino a jsem lektorkou kompenzačního cvičení Spirální stabilizace páteře dle Mudr. Richarda Smíška (SM systém). Ruku v ruce s tím provádím i manuální techniky a jsem instruktorkou tělesné zdravotní výchovy.

 

Mám ráda cviky, které jsou léčivé a efektivní, podporují přirozené pohyby a zároveň stabilizují a zpevňují páteř i celé tělo. Ty, které se snadno dají aplikovat v našem běžném životě. Ty, které se cvičí především s vlastní vahou. Také pevně věřím, že cvičením těla trénujeme i mysl, a lze tak tedy léčit i duši a ducha.

WhatsApp Image 2022-09-01 at 11.13.04.jpeg

Francesca Astorino

lektorka

Ráda vám pomohu nastavit si své cíle a zvládnout všechny výzvy, které na cestě za jejich dosažením vyvstanou. Spolupracuji převážně s klienty, jež hledají úlevu od bolesti zad nebo je trápí omezená pohyblivost. Jsem tu pro vás, pokud toužíte opět nalézt radost v pohybu nebo chcete zpevnit své tělo, zvyšit kondici a zlepšit mobilitu.

 

Velmi důležitý je pro mě také individuální přístup, protože každý máme jiné potřeby a každému vyhovuje trochu něco jiného.

 

Aktuální informace o tom, kde a kdy předcvičuji skupinové lekce, naleznete na FB stránkách: https://www.facebook.com/Francesca.Astorino.Lektorka

 

V případě zájmu či otázek - poptávky termínů cvičení mimo centra a individuální lekcí

volejte: 605 187 423

nebo pište: astorino.info@gmail.com